k2 belgesi yenileme, k1 belgesi yenileme, k2 belgesi yenileme ücreti, iso 9001, marka tescil, iso belgesi, ce belgesi | K2 Belgesi Nasıl Alınır
218
single,single-post,postid-218,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive

K2 Belgesi Nasıl Alınır

25 Mayıs 2012, 23:46 Kategori: Genel
0 Yorum
k2 belgesi nasıl alınır

k2 belgesi nasıl alınır

K2 belgesi Nasıl Alınır

K2 belgesi almak için bize bir telefon açmanız yeterli. Çalışma şeklimiz şu şekilde; öncelikle size gerekli olan evrak listesini ve vekaletname örneğimizi yolluyoruz. Evrakların bize ulaşmasının ardından dosya incelemeniz yapılır. Bu incelemenin içinde aracınızın trafik tescil bilgileri de kontrol edilir. Çünkü başvuru esnasında bildirilecek aracın emniyetteki kayıtları ile ruhsattaki bilgilerin bire bir uyuşması gerekir yoksa belge başvurunuz kabul edilmez. Ruhsatla ilgili incelememizi tamamlayıp gerekli formları doldurduktan sonra işlemlere başlıyoruz. Herhangi bir sorun çıkmaması halinde normal şartlarda K2 belgesinin bir gün içinde bütün işlemlerini bitirip ödeme numaranızı çıkartıyoruz. Bakanlığın sizin adınıza açacağı ödeme numarasına belge harcınızı yatırdıktan sonra işlemleriniz tamamlanmış oluyor.

 

K2 Belgesi İçin Gerekli Evraklar

1. Tüm ortakların Nüfus Cüzdanı Örnekleri
2. Firmayı Temsil ve İlzama Yetkili Kişi/Kişilerin İmza Sirküleri (Aslı veya noter onaylı suretleri)
3. Taşımacıya Ait Araçların Ruhsat fotokopileri
4. Taşımacının Merkezi Adresine Ait Kira Kontratı veya Tapu Örneği fotokopisi
5. Vergi Levhası fotokopisi  ( şahıslarda k2 belgesi almak isteyenlerden vergi mükellefliği şartı aranmadan belge düzenlenir )
6. Kamyonet araçlarınız için Belge harcınız 879 TL dir.
7. Her araç başı taşıt kartı ücreti 82 TL.dir

Ruhsatında kamyonet olarak geçen hafif ticari veya hususi kayıtlı ve vergi mükellefi adına kayıtlı araçlarda dahil kamyon tır vs her araç K belgesine tabidir. Şahsi kullanımlar için olan hususi kayıtlı kamyonetler hariç.

Yukarıda ilk başvuru için gerekli olan evraklar belirtilmiştir. Yenileme ve diğer işlemleriniz için sitemizdeki diğer sayfaları inceleyerek bilgi alabilirsiniz.

K2 BELGESİ

K2 BELGESİ FİYATI

K2 BELGESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

K2 BELGESİ YENİLEME

K2 BELGESİ YENİLEME ÜCRETİ

K2 BELGESİ YENİLEME İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

K1 BELGESİ

K1 BELGESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

SRC BELGESİ

ODY BELGESİ

PSİKOTEKNİK BELGESİ

K1 BELGESİ YENİLEME

K1 BELGESİ YENİLEME İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

K1 BELGESİ YENİLEME ÜCRETİ

Yorum Yok

Yorum Gönder

k2 belgesi Src Belgesi Nasıl Alınır Src Belgesi Nereden Alınır