09 Şub 2015
Şubat 9, 2015

SASO Belgesi Veren Firmalar

0 Yorum

SASO Belgesi Veren Firmalar

Saso belgesi veren firmalar öncelikle sizden ürün kodları gtıp numaraları gibi bilgileri istedikten sonra ihraç edeceğiniz ürünün saso kapsamına girip girmediğinin tespitini yapmalıdır. Bu belge Suudi Arabistan ihracat belgesidir. Bu konuyla alakalı web sitemizde saso belgesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi sunulmuştur. Saso belgesi veren firmalar belgelendirme işinin danışmanlığını yapmaktadır. Yılmaz Danışmanlık olarak ihracat belgenizin ilgili dosya takip işlemlerini en kısa sürede bitirip belgenizi almanızı sağlıyoruz. Belge başvurularında gerekli olan evraklar yine ilgili yazımızda paylaşılmıştır. Alacağınız belge ürün belgesi, kalite belgesi, test raporu değildir. Sevkiyat öncesi gözetim belgesidir. Ürünlerinizin standartlara uygun olup olmadığının denetimidir. Firmamız belgelendirme sürecinin tamamını yönetip belgenin elinize geçmesini kapsayan tüm süreçte sizlere belgelendirme ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

saso belgesi veren firmalar

saso belgesi veren firmalar

Bahsi geçen gözetim belgesi olmadan Suudi Arabistan’a ihracat yapamazsınız. Belge başvurularınız da gerekli olan evraklarınızı hazırladıktan sonra bize ulaşmanız halinde hemen belge başvurunuz tamamlanır. Unutmayınız her ürün için talep edilmez sadece kapsam içine giren ürünler için geçerlidir ve alınması gereklidir. Yoksa yapılacak her ihracat belgesi için gerekli değildir. Hangi ürünlerin belge kapsamına girdiğini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saso belgesi veren kurumlar arasında ön plana çıkmak ve müşteri memnuniyetini arttırmak için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Bizimle iletişime geçiniz. Türkiye nin tamamına hizmet verebilmekteyiz.

Diğer Hizmetlerimiz

Saso Belgesi

Ce Belgesi

Eurovent Sertifikası

Wras Belgesi

Rohs Belgesi

İso 9001

Ohsas 18001