Hizmetlerimiz

Yılmaz danışmanlık ve belgelendirme hizmetleri olarak sektörde faaliyet gösteren resmi- tüzel kişiliklerin belge ihtiyaçlarını karşılamak ve diğer kurumlarla entegrasyonunu gerçekleştirmek için hizmet vermekteyiz. Faaliyet alanlarımız içinde Kalite belgeleri, uluslar arası ihracat belgeleri, mesleki yeterlilik belgeleri, Ulaştırma Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı yetki belgeleri konusunda hizmet vermektedir.

hizmetlerimiz

Bilindiği gibi ticari faaliyette bulunan bütün firmalar kendilerine ait araçlarla taşımacılık yapmaları halinde mutlaka bu araçlarına K belgesi almak durumundadır. Ayrıca bu araçları kullanan şoförlerin mutlaka src belgelerinin ve psiko teknik belgelerinin olması şarttır. Ayrıca sektörde yürüttüğü faaliyet alanına göre acenteler, organizatörler, nakliyeciler, lojistik işletmecileri, turizm taşımacılık firmaları faaliyet alanlarına uygun yetki belgelerini almak zorundadır. Bakanlık faaliyet türüne uygun yetki belgesini almayan firmaların belgesiz faaliyette bulunduğunu tespit ettiği anda cezai işlem uygulamaktadır. Konuyla alakalı azami hassasiyet gösterilmesi gereklidir. Aksi takdirde cezai işlem uygulanır.

Kalite belgelendirme hizmeti olarak firmaların üretim ve hizmet faaliyetleri ile alakalı ihtiyacı olan kalite yönetim sistemleri konusunda belgelendirme ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. İso 9001, iso 14001, ohsas 18001 gibi kalite yönetim sistemleri konusunda uzman kadromuz ve danışman ekibimizle müşterilerimizin hizmetlerini karşılamaya çalışıyoruz. Faaliyet alanlarımızdan biride uluslar arası ihracat belgeleridir. Bilindiği üzre artık hemen hemen bütün ülkeler gümrüklerinden giren malların belirli standartlarda olmasını talep etmekte aksi takdirde gümrüklerden mal girişine izin vermemektedir. Bununla alakalı olarak firmamız hem ihracat belgeleri kapsamına giren ürünleriniz konusunda danışmanlık hemde belgelendirme konusunda ihracat yapacağınız ülkelerle bağlantılarınızı sağlayıp ilgili ülke ile koordinasyonunuzu sağlamaktayız.

Marka tescil ve patent başvurularınız için firmamız yasal marka patent vekilleri ile işlemlerinizi en kısa sürede tamamlamak için çalışma yapmaktadır. Marka patent vekillerimiz ile ilk başta ön inceleme yapılmakta daha sonra uygunsa marka patent başvurularınız yapılmaktadır.

Yılmaz Danışmanlık olarak müşterilerimizin önceliklerini ön planda tutup ilk etapta sizin sorunlarınızın giderilmesi sonra mali ilişkileri gündemimize alıyoruz. İnanıyoruz ki memnun müşteri beraberinde bizlere daha fazla iş imkanı olarak dönecektir. Bu felsefeden hareketle ihtiyacınız olan belge işlemlerini mümkün olan en kısa sürede tamamlayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İstiyoruz ki bizimle çalışmanın ayrıcalık olduğu sloganımız haline gelsin