İSO

İSO Dünya standartlarında üretim ve çalışma yapıldığını gösteren standardın adıdır.   Başvuruda bulunan şirket İSO tarafından kabul edilen standartlara uygunluk sağladığında  bu belgeyi alabilmektedir. BU belge sizin tüm dünya tarafından belirlenmiş ve kabul görmüş standartlara uygun faaliyet gösterdiğinizin ve üretim yaptığınızın belgesidir. Bu belgeyi düzenleyen birim İsviçre’nin Cenevre kentinde 90 dan fazla ülkenin üyesi olduğu Uluslararası standardizasyon Örgütüdür. Belge aldıktan sonra bunun akredite etme yetkisi bazı kurum ve kuruluşlara verilmiştir. Ülkemizde bu  görev TÜRKAK a aittir. İso belgelerinin temel amacı iş yerinizi dünyaya entegre etmek ve iş yerinizle alakalı sorunları en aza indirerek dünya standartlarına kavuşmanızı sağlamaktır.

iso

iso belgesi

İSO 9000: Kalite yönetim sistemini ifade eder.

İSO 9001: Kalite Yönetim Sisteminin hangi amaçla ve hedefle uygulanacağını ve hangi standartların getirileceğini ifade eder.

iSO 14001 : Çevre yönetim sistemi kalite belgesidir. Çevre yönetim sistemi üretime dayalı sektörlerin çevre ile etkileşimini dünya standartlarına getirebilmek için sistemlendirilmiş kalite yönetim sistemidir.

İso belgesi başvurularınız için hizmet vermekteyiz. Bizimle irtibata geçerek bu belgeye en kısa sürede sahip olmanız için iş yerinizde gerekli inceleme ve denetimleri gerçekleştirip standartlara uygun hale getirilmesi için ön hazırlık aşamasından sonra belgelendirme sürecine geçerek sorunsuz bir iş hayatı için sizinleyiz. Bizimle irtibata geçiniz. Yılmaz danışmanlık ve belgelendirme hizmetlerimizden yararlanınız. İş yerinizle ve uluslar arası belgelendirme ihtiyaçlarınız için danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.